Balonové létání s TOP 09


11. října 2010 viděl Tišnov snad největší předvolební událost ve své historii. Místní organizace TOP 09 (které pomáhám coby odborný politický poradce) a kandidát na senátora Ing. Karel Bořecký uspořádali velkou akci pro děti i dospělé, jejímž hlavním lákadlem byl horkovzdušný balon firmy Madair. Zájemci v něm mohli absolvovat krátký upoutaný let a pokochat se pohledem na Tišnov z výšky. Kromě toho si mohli zkusit projížďku v legendárním automobilu Hummer H1, pro děti bylo k dispozici množství her a suvenýrů, dospělí si mohli podebatovat s kandidáty, nechybělo občerstvení a ke všemu hrála cimbálová muzika. Troufám si dokonce odhadnout, že na naši akci přišlo snad více návštěvníků než na akce všech ostatních partají dohromady (zcela jistě víc než na akce tišnovské ČSSD, které se tady dvakrát podařilo roznosit pozvánky den poté, co se akce konala).

Také já jsem absolvoval krátký vyhlídkový let balonem. Tohle je však bohužel jediná fotka z něj, která se trochu vydařila.

Balon byl na náměstí přepraven automobilem Hummer H1, který poté neustále vyrážel na krátké okružní jízdy s dětmi po Tišnově.

Neoficiální maskot akce. Jezevčík jednoho z organizátorů dostal modrý héliový balónek a ochotně se účastnil stranické propagace.

V koši balonu zdraví lídr tišnovské TOP 09 Ing. Tomáš Komprs a kandidát na senátora pro obvod Brno‑venkov Ing. Karel Bořecký, s mikrofonem moderátor brněnského Rádia Čas František Trnčák. Právě jejich "pozdravným" letem byl celý program akce slavnostně zakončen.Na úvodní stránku